nagłówek
dot
header1 header2

AChPŁ charytatywnie

Drodzy Fani i Przyjaciele Akademickiego Chóru Politechniki Łódzkiej!
Idą święta 🎄, więc wśród pośpiechu przygotowań, uczenia się piosenek na pamięć i innych ważnych spraw, warto na chwilę się oderwać i zrobić coś dobrego. Nasi Chórzyści zaangażowani są w różne akcje charytatywne, więc w tym miejscu, polecamy je Waszej uwadze – może zechcecie je wesprzeć i w ten sposób jeszcze bardziej poczuć ducha świąt.

www.siepomaga.pl/wtmiwtpomaga
Dzięki Waszemu wsparciu fundacja zapewni dzieciom natychmiastową specjalistyczną opiekę, zapobiegając hospitalizacji na oddziałach psychiatrycznych czy próbom odebrania sobie życia. Pomóż dzieciom z Fundacji Słonie na Balkonie ułożyć swoją przyszłość! Informację o zbiórce przekazała nam nasza chórzystka Alicja Jatczak.

www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma
Jaś z Pajęczna nie kwalifikuje się do refundacji leków ratujących jego życie i sprawność, dlatego potrzebuje pomocy ludzi dobrej woli! Informacje o zbiórce przekazała nam nasza chórzystka Karolina Matusiak

https://pomagam.pl/pomocwrs2022
W tej edycji pomocną dłoń wyciągamy do rodziny Pani Alicji (40l.). Pani Alicja wraz z córką Kasią (9l.) by zaspokoić podstawowe potrzeby zmuszona jest utrzymywać się z pomocy opieki społecznej. Stało się tak ze względu na chorobę – zespół cieśni nadgarstka w obu rękach – która uniemożliwia jej pracę, a kolejka do lekarza celem rehabilitacji nie napawa optymizmem. Informację o zbiórce przekazały nam nasze chórzystki, Maja Garkowska i Kinga Kudelska.

Z góry dziękujemy w imieniu wszystkich obdarowanych ❤️🎁🎄

dot