Gaudeamus!

Wystąpiliśmy na uroczystym posiedzeniu Senatu poświęconemu promocji doktorów i doktorów habilitowanych oraz wręczeniu odznaczeń i wyróżnień zasłużonym pracownikom uczelni.
Podczas uroczystości, która odbyła się w budynku „Alchemium – magia chemii jutra” rektor PŁ prof. Krzysztof Jóźwik wręczył 17 naukowcom dyplomy doktorów habilitowanych i 89 osobom dyplomy doktorów. Wojewoda Łódzki dr Tobiasz Bocheński przyznał zasłużonym pracownikom odznaczenia państwowe: Złotym Krzyżem Zasługi zostały odznaczone trzy osoby, srebrnym – osiem osób i cztery brązowym. Medale Komisji Edukacji Narodowej z rąk Wicekuratora Łódzkiego Andrzeja Krycha, otrzymało 39 osób. 37 osób z uczelni i 15 spoza PŁ, otrzymało odznakę „Zasłużony dla Politechniki Łódzkiej” od JM Rektora PŁ.