Rekrutacja

Przesłuchania rekrutacyjne 3 października zakończyły się sukcesem! Skład chóru został powiększony. Gratulujemy i witamy w naszych szeregach! Oczywiście nadal można do nas dołączyć przychodząc na dowolną próbę w środę lub piątek w godzinach 19-21 w sali lustrzanej Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ (Kampus D, ul. Piotrkowska 266).

Masz dosyć śpiewania pod prysznicem?
Nie masz pomysłu jak spędzać wolne popołudnia?
Chcesz, aby w końcu świat ujrzał Twój talent muzyczny?
Chcesz poznać niesamowitych ludzi połączonych niezastąpioną pasją?

Jeżeli zgadzasz się z choć jednym z tych stwierdzeń, czeka na Ciebie miejsce w Akademickim Chórze Politechniki Łódzkiej!
Gwarantujemy doskonałą zabawę w wyborowym towarzystwie!

Do tej pory chór występował i zdobywał najwyższe nagrody na wielu festiwalach w Polsce, jak i za granicą, a także dzielił scenę z takimi gwiazdami jak: Anastasia, Amy Macdonald, Andrea Bocelli, Blue Cafe, Coolio, Katie Melua, Margaret, Zucchero!

PRZYJDŹ DO NAS 3 PAŹDZIERNIKA O 18.30!!

do sali lustrzanej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji (Kampus D,
ul. Piotrkowska 266) na krótką rozmowę z dyrygentem, podczas której przydzieli Cię do głosu, a o 19.00 widzimy się na próbie!

Udział w próbach i wyjazdach Chóru gwarantuje także dodatkowe punkty podczas starań o zdobycie stypendium rektora Politechniki Łódzkiej.
Nie musisz znać nut ani być absolwentem szkół muzycznych!
Wystarczy, że tak jak my, kochasz muzykę i tworzenie jej sprawia Ci radość!