Anglia, Szkocja  29 kwietnia - 7 maja 2006

Po raz trzeci w historii Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej go¶cił w Strathclyde University w Glasgow na zaproszenie Strahclyde University Chamber Choir. W drodze do Glasgow udało nam się również odwiedzić Londyn, Oxford, a także Liverpool, miejsce szczególne wobec czekaj±cych nas koncertów Liverpool Oratorio. W Szkocji zwiedzali¶my Glasgow i jego piękne okolice oraz Edynburg. Spiewali¶my dla władz Strathclyde University na University Day Congregation. Półtoragodzinny koncert w St Columba's Church w Glasgow zakończył się wspólnym wykonaniem kilku utworów z naszymi gospodarzami - Strahclyde University Chamber Choir. Podczas pobytu podziwiali¶my uroki Szkocji i zaznali¶my szkockiej go¶cinno¶ci (jakże różnej od naszej). W drodze powrotnej odwiedzili¶my Belgię, gdzie na jeden dzień zatrzymali¶my się w Gandawie.

- zdjęcia, - panoramy.

SzMi¶ (bo przecież nie SzKot)

Marian Fathers w Henley-on-Thames, czyli Nocne Czuwania...

Próba przed występem w The Barony Hall podczas University Day Congregation